Chcete byť vysoká a štíhla? Pomocou týchto trikov to dokážete

Zdieľať
V5x5i1gk3gkszui.jpg
Foto: klient

Výška občas dokáže byť podstatným problémom v živote žien. Paradoxom je, že nízki ľudia túžia mať o pár centimetrov viac a vysokí zase menej. Je to však jediná vec na našom tele, ktorú nedokážeme upraviť plastickým operáciami. Dá sa to však pomocou rôznych trikov.

23l8qz9rulpj0wj.jpg
Zdroj: Pexels/Ksenia Chernaya (https://www.pexels.com/photo/woman-in-red-coat-holding-book-3951790/) Foto: klient

Prvým krokom na predĺženie postavy sú topánky na opätkoch. Pomocou nich na chvíľku naozaj narastiete. Ako však oklamať oblečením? Dozviete sa to v nasledujúcich riadkoch.

Mutja9r9ggm2s5q.jpg
„Topánky zmenia reč vášho tela, aj životný postoj. Pozdvihnú vás fyzicky, aj psychicky.“ – Christian Louboutin Foto: klient

Tričká ovplyvňujú celkový vzhľad

Ak chcete opticky predĺžiť a zoštíhliť svoju postavu, skúste siahnuť po nohaviciach a sukniach s vysokým pásom. Tričko si však zastrčte do nich, aby ste opticky predĺžili nohy. Ste hrdá na svoje vypracované bruško? V šatníku by vám teda nemal chýbať krátky crop top. Gant výpredaj vám zaistí ten najkrajší a najlacnejší.

Z2r9la0jk62zlfa.jpg
Zdroj: Pexels/Similar Photos (https://www.pexels.com/photo/woman-standing-beside-vehicle-1360125/) Foto: klient

Nezabúdajte na doplnky

Okrem oblečenia vám viaceré obchody ponúkajú aj doplnky. Všetci radi ušetríme a práve preto tu pre vás máme jedinečný Blancheporte výpredaj. Hovorí sa, že málo je niekedy viac. Platí to aj pri predlžovaní a zoštíhľovaní postavy. Ak chcete byť vyššia a chudšia, v žiadnom prípade si na voľné šaty nepripínajte hrubý opasok. Ten iba upozorní na váš nedostatok.

Mysytwcjzewhzj6.jpg
Zdroj: Pexels/Tamara Bellis (https://unsplash.com/photos/mNZ-GvOQUUY) Foto: klient

Musíte si však dávať pozor! Príliš voľné oblečenie na vás takisto nebude vyzerať dobre. Skúste si dať priliehavé šaty a na pás pripnúť tenký opasok. Aj kabelky dokážu značne zmeniť vašu postavu. Keď ste vysoká, hodiť sa vám bude veľká kabelka. Ak ste však nízka, siahnite radšej po tej menšej.

981f7ckn8lgj21f.jpg
Zdroj: Pexels/Elias de Carvalho (https://www.pexels.com/photo/woman-wearing-black-and-white-polka-dot-shirt-with-black-short-shorts-holding-black-leather-tote-bag-sitting-on-white-concrete-bench-1144834/) Foto: klient

Strih oblečenia je dôležitý

Módni návrhári svoje diela nevytvárajú len pre zábavu. Chcú, aby bola vaša postava čo najkrajšia. Práve preto existuje množstvo všelijakých strihov a veľkostí šiat. Na výber máme rôzne dlhé a krátke kardigány, vesty, kabáty a koženky.

Ak však patríte do skupiny nízkych žien, siahnite po dlhých svetroch, ktoré vám opticky predĺžia nohy. Milujete saká? Namiesto krátkeho si oblečte o niečo dlhšie.

7hz87d81ygyfgz8.jpg
Zdroj: Pexels/Designecologist (https://www.pexels.com/photo/woman-in-pink-cardigan-and-white-shirt-leaning-on-the-wall-975657/) Foto: klient

História módy a obliekania nám neustále pripomína, že pásiky sú nadčasové. Vodorovné rozširujú a zvislé zas dokážu robiť hotové zoštíhľovacie zázraky. Nielen že vašu postavu zúžia, dokonca ju aj opticky predĺžia. Určite nie posledným, no užitočným trikom je mať rada samu seba. Všetky vaše prednosti sa predsa dajú zvýrazniť a všetky nedokonalosti zase potlačiť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané