Čo vidíte na obrázku ako prvé? Vaša odpoveď vám povie, v ktorej fáze vášho života sa práve nachádzate

Zdieľať
Čo vidíte na obrázku ako prvé
Čo vidíte na obrázku ako prvé? Vaša odpoveď vám povie, v ktorej fáze vášho života sa práve nachádzate Foto: brightside.me

Čo vidíš na obrázku úplne ako prvé? Podľa toho, čo si vyberiete za odpoveď, vám to povie, v akej fáze života sa teraz nachádzate. Každá fáza nášho prekrásneho života je vo všetkom úplne iná, jediné, čo zostáva rovnaké je to, že je to stále naša fáza života. Mali by sme si vážiť každého okamihu, ktorý sa práve deje, pretože svet je krásne miesto, a pretože je tak rozmanitý.

Ako to funguje?

Pozrite sa na obrázok a bez premýšľania si povedzte, čo na ňom vidíte ako prvé. Práve ten obrázok, ktorý uvidíte najskôr, vám povie a vlastne možno aj odkryje mnohé o vašej súčasnej životnej situácii. Na tomto obrázku môžete spozorovať hneď štyri ďalšie obrázky. A to:

  • dvaja starí ľudia, ktorí sa na seba pozerajú
  • gitarista s klobúkom a žena držiaca na hlave vázu
  • veľký žltý pohár
  • žena v opustenej budove

Ak uvidíte všetky je to skvelé, ale platí len ten, čo uvidíte ako prvé, pretože práve ten vám povie najviac o vašej terajšej fáze života. Každý z týchto obrázkov skrýva iné odhalenie vašej súčasnej životnej fázy.

Čo si videl prvé?

Ak ste ako prvé videli dvoch starých ľudí, ktorí sa navzájom pozerajú do očí, potom pre vás toto obdobie nebolo vôbec ľahké, ba naopak bolo celkom ťažké, avšak už je to našťastie pri konci. Môže u vás nastať pocit, že si konečne môžete uľaviť a mať pokoj. Ste veľmi zvláštna osobnosť, vždy sa na veci snažíte pozerať veľmi hlboko a milujete, keď môžete byť osamote. Ak ste videli druhú z možností, prechádzate zrovna celkom stresujúcim obdobím. Ste unavení a vyčerpaní, staráte sa len o racionálny svet, ktorý vám práve teraz nie je úplne jasný. Ak ste videli žltý pohár, ste plní energie, milujete svoj život a všade sa cítite veľmi dobre a ste spokojní. Všetko vám vychádza. Ak ste videli poslednú možnosť, ste vo svojom živle. Na veci sa pozeráte skôr zvonku, nezasahujete do nich, ale len o nich premýšľate.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané