Liečivé vlastnosti horčice, o ktorých ste nevedeli. Stačí sa tieto jednoduché fígle naučiť a s Vaším telom sa stanú zázraky!

Zdieľať
00 18.png

Čo keby Vám niekto povedal, aby ste si do kúpeľa pridali horčicu? Urobili by ste to? Pravdepodobne nie, a to je veľká chyba. Až sa dnes dozviete, čo všetko zázračného v sebe horčica obsahuje, budete určite prekvapení. Je to liečivá látka, ktorá dokáže pomôcť s mnohými problémami. Pozrite sa na niekoľko vlastností, ktoré robia horčicu báječnú a liečivú.

Na bolesť svalov

Na bolesti svalov je táto rastlina nenahraditeľná. Ak Vás často bolia svaly, určite vyskúšajte horčicu, pretože tá Vám s tým naozaj pomôže. Nielen, že sa Vám uľaví, ale dokonca aj bolesť zmizne. Nehľadiac na to, že ušetríte veľa peňazí, ktoré by ste normálne minuli za drahé krémy a gély. Stačí kúpiť horčicu a je po bolesti.

Trápia Vás nedokonalosti tváre? Kruhy pod očami sú Vašou nočnou morou? Všetko vyrieši horčica, ktorá  s tým zaručene pomôže. Stačí naniesť trochu horčice na postihnuté miesta a nechať pôsobiť. Potom opláchnite chladnou vodou a jemne utrite uteráčikom.

Na kŕče i vlasy

Trápia Vás kŕče? Použite jednu polievkovú lyžicu horčice a kŕče za chvíľu zmiznú. Uvidíte, že to funguje, stačí len uveriť.

Neutrácajte za drahé kondicionéry, použite zmes horčice a ušetríte veľa peňazí. Navyše získate krásne a zdravé vlasy, ktoré Vám budú všetci závidieť.

Na popáleniny a bolesť v krku

Na popáleniny a pľuzgiere stačí použiť horčicu a trápenie bude za chvíľu fuč. Na nič nečakajte a rýchlo pre horčicu, nech popáleniny rýchlo zmiznú.

Ak ste prechladnutí a bolí Vás v krku, nie je nič jednoduchšie než použiť horčicu, med, soľ a šťavu z citróna. Ak budete nápoj pravidelne konzumovať, určite sa Vaše zdravie čoskoro zlepší.

Vidíte, horčica má veľa liečivých účinkov, ktoré môžete pokojne vyskúšať doma sami. Tak hurá do obchodu pre horčicu. Ušetríte peniaze a budete krásni a zdraví. Nečakajte na nič a hurá na to.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané