Má ich skoro každý, ale nie každý vie, ako sa ich zbaviť. Táto metóda robí zázraky

Zdieľať
bradavica

Bradavice sú kožné výrastky. Sú malej veľkosti, ich veľkosť sa pohybuje od 1 mm do 1 cm. Často, ale nie vždy, majú rovnakú farbu ako koža. Vyskytujú sa bez ohľadu na pohlavie a hoci nie sú nebezpečné, pre mnoho ľudí predstavujú estetický problém. Objavujú sa na krku, v podpazuší, pod prsiami, na bruchu a na očných viečkach. Niekedy sa hromadia na iných častiach tela.

Takmer každý má bradavice. Tie sa môžu rozšíriť po celom tele, môžu sa zväčšiť alebo dokonca začať krvácať. V priebehu rokov môžu zosilniť a množiť sa. Príčina vzniku bradavíc nie je celkom známa, aj keď ich tvorba je spojená s prítomnosťou tukových usadenín. Tieto zmeny je možné odstrániť, ale v takom prípade by ste mali navštíviť lekára a pripraviť sa na nepríjemnosti spojené s drahým zákrokom. Ukazuje sa, že existuje aj iný spôsob. Riešenie je jednoduchšie, než si myslíme a takmer každý z nás ho má doma po ruke.

Ako používať jablkový ocot, aby ste sa zbavili bradavíc?

Jablčný ocot je považovaný za najlepší domáci liek, ktorý dokáže odstrániť bradavice. Jeho vlastnosti pomáhajú pri liečbe mnohých neduhov. Pamätajte však, že jablčný ocot nemožno používať okolo očí, pretože ich môže dráždiť. Oblasť okolo bradavice dôkladne umyte vodou. Namočte vatový tampón do jablčného octu. Umiestnite vatový tampón cez bradavice a obviažte ju.

jablčný ocot
jablčný ocot www.gettyimages.com

Bradavica stmavne, vyschne a nakoniec odpadne. Veľkosť ovplyvní, či na jej mieste zostane jazva alebo nie. Táto oblasť by mala byť navlhčená dužinou aloe vera alebo výťažkami z nechtíka lekárskeho.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané