Máte malé prsia? Ak áno, buďte rada. Toto sú hlavné dôvody, prečo sú malé prsia najlepšie

Zdieľať
prsia

Každá žena si najskôr praje, aby mala veľké a krásne prsia. Postupom času, keď je žena staršia, začne si uvedomovať, že s veľkým poprsím sú akurát poriadne problémy a že malé prsia nie sú tak úplne na škodu. Ženy, ktoré majú malé prsia si myslia, že o nich žiaden muž ani nezakopne, ale mali by si uvedomiť, že tomu skutočne tak vôbec nie je. Mať malé prsia je v skutočnosti naozaj super!

Niekoľko dôvodov, prečo je lepšie mať malé prsia

Žiadny stres z toho, že by vám malo poprsie vypadnúť z podprsenky. Ženám s veľkým poprsím sa to stáva pomerne často.

Žiadne potenie. Veľké prsia sa neustále potia a to úplne všade. Na, pod, medzi. Najhoršie však je, že je to aj celkom dosť vidieť. S malým poprsím sa vám toto nestane.

Žiadne omrvinky. Ženám s veľkým poprsím neustále padajú omrvinky z jedla medzi poprsie. Je úplne jedno čo a ako jete, pretože vždy sa vám tam niečo dostane. Toto však ženy s menším poprsím riešiť takmer nemusia.

Môžete športovať a robiť akúkoľvek aktivitu bez toho, aby ste sa obávali, že vám vaše prsia vyrazia zuby.

Menšie prsia, menšie bolesti. A to nie len poprsie a chrbta, ale doslova celého tela.

Nikto vám nič nehodí medzi prsia. Muži občas majú vo zvyku ženám dávať medzi prsia najrôznejšie veci, ktoré tam nepatria. Pokiaľ však máte malé prsia, môžete si byť istá, že vám žiadny muž medzi prsia nič nehodí.

Nikto na nich nebude neustále pozerať. Samozrejme, že občas sa nejaký ten muž pozrie. Je však lepšie mať malé prsia ako veľké, pretože na veľké prsia všetci akurát stále dookola pozerajú a nezaujíma ich nič iné.

Zapínanie. Vďaka malému poprsiu zapnete všetko, čo potrebujete. Bezpečnostné vesty, pásy na auto a podobne. Ženy s veľkým poprsím však také šťastie nemajú a zapínanie pásov pre nich nie je vôbec príjemné.

Mať malé prsia znamená mať lepší výhľad. Samozrejme, že ak máte malé prsia, tak vidíte na zem bez akéhokoľvek problému. Mať veľké prsia znamená sotva vidieť na zem, čo zase znamená to, že môžete kedykoľvek šliapnuť na nejednu nepríjemnú vec. A to nikto nechce.

Zmestíte sa aj do tých najmenších šiat a nebudú vám plantať v páse. A to sa oplatí! Vlastne môžete nosiť tričká a šaty s odhaleným chrbtom. Prečo nie, veď vy vlastne ani podprsenku nepotrebujete. A keď nebudete nosiť podprsenku a budete naostro, nikoho tým vlastne ani nepohoršíte.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané