Najväčší mužský lenivci podľa znamenia horoskopu. Títo len ležia pri televízii. Máte takéhoto?

Zdieľať
Najväčší lenivci
Najväčší lenivci podľa horoskopu. Títo muži len ležia pri televízii. Máte takéhoto? Foto: www.gettyimages.com

Býva prirodzené, že niektoré dni sa vám môže zdať nemožné vstať z postele. Viete, že máte prácu, ale radšej by ste relaxovali a leňošili. Bohužiaľ, pre niektorých ľudí je toto skôr spôsob života a nie výnimočná situácia. Majú energiu len na niečo, po zvyšok času leňošia. Ktorí muži podľa astrológov patria do tejto skupiny?

Lev

Muži narodení v znamení Leva sa viac zameriavajú na zábavu ako na zodpovednosť. Možno zbožňujú reflektory, ktoré im umožňujú byť stredobodom záujmu, ale cestu, ako sa k nim dostať, už nie. Patrí medzi najlenivejších mužov zverokruhu, jedinú energiu, ktorú vydávajú, je na to, aby vyzerali dobre a na to, ako usporiadať stretnutie, večierok alebo oslavu, kde by oni boli stredobodom pozornosti. Majú prirodzený šarm, ten však na vynesenie odpadkov alebo umytie auta nestačí.

Váhy

Muži vo Váhach sú síce pomerne svižní, ale majú radi, keď je všetko príjemné a ľahké. Ľahko sa dostanú do stresu, takže namiesto platenia zloženiek ich radšej strčia na dno šuplíka. To však neznamená, že by zanedbávali svoju prácu. Robia ju, keď majú energiu, ale nie je to ich priorita. Často sa v ich blízkosti objavuje znamenie Barana, ktoré „uprace ich neporiadky” a odvedie prácu za nich.

Strelec

Muži v znamení Strelca majú jednu jedinú starosť, a to je, ako sa dobre baviť. Strelec si cení svoju nezávislosť, najmä pri cestovaní a trávení voľného času, takže radšej žije podľa svojich podmienok. Prečo robiť všedné každodenné úlohy, ako je pranie a nakupovanie potravín, keď môže cestovať po svete? Títo muži sú zábavní spoločníci, ktorí hýria príbehy o svojich divokých dobrodružstvách, ale nie sú vôbec spoľahliví.

Vodnár

Vodnári sú tak polapení vo svojom vnútornom svete, že majú problém vykročiť mimo svojich osobných záujmov. Pre toto znamenie je tiež ťažké robiť veci pre druhých. Pokiaľ ich požiadate, aby vyložili umývačku alebo vyniesli odpadky, je viac než pravdepodobné, že odmietnu. Hoci je Vodnár veľmi zvedavé a inteligentné znamenie zverokruhu, odmieta prácu, ktorú považuje za nudnú. Aj keby mali za dverami horu odpadkov a drez bol preplnený riadom, radšej sa natiahnu na gauč a pustia si televíziu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané