Nemohla som spať celé noci, ale tento recept podľa čínskych mníchov mi pomáha spať celú noc ako bábätko

Zdieľať
nespavosť

Nemôžete spať a máte s tým problémy už dlhšiu dobu? Nie ste jediní, pretože tento problém trápi obrovský počet ľudí na celom svete. Najväčším dôvodom je stres, ktorý mozgu nenechá oddýchnuť a vy tak nemôžete spať. Ďalší je prebytok kofeínu, takže ak veľa pijete kávu, určite sa s týmto problémom stretávate tiež. My vám dnes prinášame recept, podľa starých čínskych mníchov, po ktorom budete spať celú noc ako bábätko a hlavne zaspíte za pár minút. Teraz už môžete konečne zabudnúť na bezsenné noci plné budenia a hlavne na zaspávanie, ktoré vám mohlo niekedy prísť naozaj nekonečné. Nepotrebujete na to prášky na spanie, skôr skúste tento čínsky recept a hoďte tieto problémy konečne za hlavu.

Spánok je dôležitý pre všetkých, je to základná potreba každého z nás a čím menej kvalitný spánok je, tým viac sa vaše telo stretáva s určitými problémami a hlavne je bez energie. Pokiaľ trpíte nespavosťou, tak záleží na tom, ako dlho vás tento problém sprevádza. Napríklad môže trvať niekoľko dní a obzvlášť máte napríklad stres v práci. Existuje aj chronická nespavosť, ktorá má veľkú spojitosť s psychologickými problémami. Napríklad depresia, chronický stres, úzkosť alebo trauma. Tieto problémy sú potom odrážané práve na váš spánok.

Pokojný spánok

Vyskúšajte tento čínsky recept, ktorý je v Číne používaný dodnes. Spí sa po ňom úplne krásne, celú noc, bez budenia a zaspíte za pár minút. Na prípravu bude treba:

  • kôra z mandarínky
  • sušená levanduľa
  • sušený kozlík lekársky
  • harmanček

Všetky suché ingrediencie rozdrvte a nasypte dohromady. Dávka tohto triku na spanie je vždy jedna polievková lyžica na jednu šálku vriacej vody. Mandarínková kôra dodá receptu vôňu. Opäť jedna kôra z mandarínky na jednu šálku. Stačí iba zaliať a môžete piť. Tento čínsky liek odporúčame piť večer pred spánkom. Najsilnejší účinok má tento nápoj zhruba 10 minút po vypití. Upokojí váš organizmus a budete sa tak cítiť lepšie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané