Päť typov tuku na bruchu, takto sa každého z nich ľahko zbavíte. Vďaka tomu som počas týždňa schudla 10kg bez tvrdých diét!

Zdieľať
Fb.jpg

Tuk na bruchu, teda veľké brucho nie je nič, na čo by bola žena hrdá.

Tiež vás trápia tieto partie a skúšala ste bez úspechu veľa univerzálnych rád a ani jedna nefungovala? Je to pochopiteľné. Chudnutie nie je univerzálnym procesom. Rada, ako schudnúť brucho, musí byť vždy spojená s nutným prvým krokom. A to s posúdením toho, aké má vaše brucho tvar a aký tuk na ňom máte. Až potom možno odporučiť konkrétny postup na chudnutie.

Pivné brucho

Pivné brucho
Pivné brucho www.gettyimages.com

Pomerne hanlivý názov, ktorý však tvar brucha celkom jasne a presne popisuje. Ide o typické pivné brucho známe u mužov a skutočne ho môže spôsobovať pivo, ale aj iné alkoholické nápoje. Tie preto obmedzte a skúste do stravy pridať viac ovocia a zeleniny. A ďalej klasika – pohyb a striedmy jedálniček.

Tehotenské brucho

Tehotenské brucho
Tehotenské brucho www.gettyimages.com

Je váš tvar skôr taký, a napriek tomu nie ste tehotná? Veľmi často sa môže objaviť skoro po pôrode. Pokiaľ ho budete chcieť zhodiť, tak je ideálny zamerať sa na rôzne druhy masáží a tiež na cvičenie. To pomôže najviac. Samozrejme nezabúdajte na diétnu stravu.

Brucho zo stresu

Brucho zo stresu
Brucho zo stresu www.gettyimages.com

Jedná sa o celkom netradičné typ brucha, ktoré sa však môže objavovať. A čo je dôvodom toho, že ho máte? Skutočne nejde o nič iné ako o stres. Rada spojená s tým, ako sa ho zbaviť je teda celkom jednoduchá. Zmeňte jedálniček a začnite sa hýbať. A hlavne si vyčistite hlavu. Čím menej psychických problémov budete mať, tým lepšie.

Hormonálna brucho

Hormonálne brucho
Hormonálne brucho

Tento typ bruška sa objaví vo chvíli, ak nemáte v poriadku hormóny. A tak začne rásť do nepríjemného tvaru. Ako prvý odporúčame zamieriť k lekárovi, vďaka ktorému bude možné tvorbu vašich hormónov stabilizovať. Ďalej už postačí len striedmosť a tiež trocha pohybu.

Nafúknuté brucho

Nafúknuté brucho
Nafúknuté brucho www.gettyimages.com

Ak vám pripadá že je vaše brucho tak ako na piatom obrázku, ide o efekt takzvaného nafúknutého brucha. V skutočnosti teda nie je tak veľké, ako to vyzerá. Pokiaľ ho budete chcieť zmenšiť, optimalizujte trávenie vášho tela a vyhýbajte sa potravinám, ktoré môžu spôsobiť nadúvanie. To je kombinácia, ktorá funguje skvele.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané