Poznáte 10 najdrahších kabeliek na svete v roku 2019?

Zdieľať
123.png

Kabelky sú najobľúbenejším doplnkom každej ženy. ..

Určite budete súhlasiť, že bez ohľadu na to, koľko kabeliek už máte, kúpite si aj tak ďalšie. Možno ste museli minúť až niekoľko stoviek, aby ste do svojej zbierky pridali dobre vyzerajúcu značkovú tašku, ale viete, že existujú aj tašky v hodnote tisícov a miliónov?

Pozrite si tie najdrahšie kabelky na svete:

Kabelka Marc Jacobs Carolyn Crocodile (v hodnote 38 000 dolárov)

Kabelka Carolyn Crocodile - 38 000 dolárov

Táto elegantná kabelka je vyrobená z exotickej krokodílovej kože a má segmentovú kožu vo vnútri aj zvonku. Dodáva sa s extra vreckami a oddeľovačmi, ktoré vám uľahčia usporiadanie vecí v nej.

Taška Hilde Palladino Gadino (v hodnote 38 470 dolárov)

Taška Hilde Palladino Gadino - 38 470 dolárov

Táto taška bola vytvorená z tvrdej, ale pružnej krokodílej kože, ale vďaka čomu je taká drahá a stojí za investíciu, je skutočnosť, že ju nenavrhol nikto iný ako Hilde Palladino, jedna z najpopulárnejších módnych postáv v Nórsku. Taška Gadino má sponky z bieleho zlata a 39 kvalitných bielych diamantov, vďaka ktorým vyzerá ešte atraktívnejšie.

 Taška Tribute Patchwork od Louisa Vuittona (v hodnote 42 000 dolárov)

Louis Vuitton Tribute Patchwork Bag - 42 000 dolárov

Louis Vuitton je veľmi populárny názov vo svete módy, ale táto taška je iná .. Táto pocta patchwork má radikálny vzhľad, ktorý takmer žiadny high-end dizajnéri vyrábajú, a to je to, čo ju robí odlišnou a preto stojí za pozornosť. Tento dizajn kombinuje veľa kabeliek dohromady. Len 20 z nich bolo vytvorených a spoločnosť Beyonce Knowles má jednu z nich.

 Judith Leiber drahá ružová taška (v hodnote 92 000 dolárov)

Taška Judith Leiber Precious Rose - 92 000 dolárov

Taška z ruží Lieber bola vytvorená tak, aby vyzerala ako ruža v plnom kvete. Táto slávna kabelka bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov, od praku po kovovú sponu a kožu. Ale to, čo ju robí drahou, je skutočnosť, že je úplne pokrytá drahými kameňmi. Má 1 196 ružových zafírov, 800 turmalínov a 1 016 diamantov.

Louis Vuitton Urban Satchel Bag (v hodnote 150 000 dolárov)

Louis Vuitton Urban Satchel Bag - 150 000 dolárov

Toto je ďalšia podivne navrhnutá taška od Louisa Vuittona. Taška bola vyrobená z predmetov, ako sú cigaretové balíčky, obaly na žuvačky a fľaše na vodu a vyzerá, že bola vytvorená z predmetov priamo z nádob na odpadky, napriek tomu stojí za to neuveriteľných 150 000 dolárov, pravdepodobne preto, že je „iná“.

Kabelka Chanel „Diamond Forever“ (v hodnote 261 000 dolárov)

Kabelka Chanel „Diamond Forever“ - 261 000 dolárov

Klasika nič nedokáže poraziť a to je to, čo táto kabelka znamená. Vyrába sa z jemnej kože a má 334 diamantov, čo predstavuje 3,65 karátov. Ramenné popruhy tejto tašky sú vyrobené z bieleho zlata a to všetko je k dispozícii za cenu 261 000 dolárov. Iba 13 z nich bolo vytvorených a 5 z nich je v USA.

Hermes Matte Crocodile Birkin Bag (v hodnote 379 000 dolárov)

Najdrahšie kabelky

Táto taška bola vyrobená na počesť herečky a speváčky Jane Birkinovej . Je vyrobená z najkvalitnejšej krokodílej kože a má spony zdobené krásnymi 10-karátovými bielymi diamantmi. Táto taška vyzerá úžasne, a ak ju vlastníte, určite sa budete cítiť ako na vrchole sveta. Avšak, ak si to nemôžete dovoliť, nestrácajte srdce, pretože Hermes vytvoril lacnú verziu za 5 000 dolárov. Táto suma je tiež obrovskou sumou pre väčšinu ľudí, ale ak si to môžete dovoliť…

Taška Lana Marks Cleopatra (v hodnote 400 000 dolárov)

Taška Lana Marks Kleopatra - 400 000 dolárov

Táto nákladná kabelka je obľúbená medzi celebritami kráčajúcimi po červenom koberci. Spravidla sa každý rok vytvára iba jedna taška Cleopatra a každá taška vyzerá inak, pokiaľ ide o farbu a dizajn.

Hermes Birkin Blue Bag od Ginza Tanaka (v hodnote 1,9 milióna dolárov)

Taška Hermes Birkin od Ginzy Tanakovej - 1,9 milióna dolárov

Hermes plánovala vyrobiť Birkinovu tašku so slávnou japonskou návrhárkou Ginzou Tanakou a to, čo spoločne vytvorili, nie je nič iné ako úchvatné. Taška je vytvorená pomocou platiny, ktorá je rovnako veľmi nákladný materiál, a má tiež 2000 diamantov, ktoré vidíte vo vonkajšom plášti. Ďalej má taška diamantový popruh, ktorý môžete odstrániť a použiť ako náhrdelník alebo náramok.

 Diamantová peňaženka Mouawad 1001 Nights Diamond (v hodnote 3,8 milióna dolárov)

Najdrahšie kabelky

Taška Mouawad je najnákladnejšou kabelkou všetkých čias . Toto je každopádne niečo, čo sa dá očakávať od spoločnosti Emirati Luxury , ktorá už vytvorila niektoré z najnákladnejších predmetov vôbec a zabalila 5 rekordov Guinessovej knihy rekordov. Kabelka v tvare srdca bola vytvorená pomocou 18 k zlata, ale to, čo ju robí tak drahou, je prítomnosť toľkých diamantov. Celkom má 4 517 diamantov, z toho 4 356 sú bezfarebné diamanty, 56 ružových diamantov a 105 žltých diamantov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané