Predstavujeme vám uhorkovú diétu: Za 7 dní dokážete schudnúť až 7 kilogramov

Zdieľať
uhorkovú diétu
Predstavujeme vám uhorkovú diétu: Za 7 dní dokážete schudnúť až 7 kilogramov Foto: www.freepik.com

Keď chce človek schudnúť, často siaha po rôznych diétach. Poznáte túto uhorkovú?

Možností, ako schudnúť je naozaj veľa. Niekedy človek skúša naozaj všetko a výsledok stále neprichádza. Ak sa rozhodnete pre diétu, vyskúšajte túto uhorkovú. Môže vám pomôcť schudnúť za 7 dní až 7 kilogramov. Znie to neuveriteľne, ale za pokus nič nedáte.

Je všeobecne známe, že bez pohybu žiadne chudnutie nemá význam. Ak aj nemáte pevnú vôľu na cvičenie, rozhýbte svoje telo aspoň na každodenných prechádzkach, naozaj tak len pomôžete svojmu organizmu. Pri zvažovaní, akú diétu zvoliť, skúste uhorkovú.

Ľahko dostupná, lacná zelenina a naozaj zázračná.

Cucumber 78789_640.jpg
https://pixabay.com/sk/uhorka-jedlo-zeleniny-plátky-uhorky-78789/ [caption id="attachment_141189" align="alignnone" width="640"]cdn.sita.sk alt="intímne chvíľky" width="640" height="427" data-dominant-color="#cccac8" /> 8 alarmujúcich signálov, že vaše telo už naozaj súrne potrebuje intímne chvíľky[/caption] Síce my ženy obdobie bez sexu zvládame o niečo lepšie ako muži, avšak po dlhšej dobe nám naše telo dokáže dať dosť jasne najavo, že mu práve tieto chvíľky chýbajú. Pretože ako to už tak býva, žena, ktorá má dlhšiu dobu sexuálny pôst, sa chová úplne inak ako žena, ktorá má sex pravidelne. Neveríte? Absencia sexuálneho života sa totiž na žene podpíše nielen psychicky ale aj fyzicky, presnejšie na jej vzhľade. Avšak to nie je to jediné, čo tento deficit spôsobuje.

Sme unavené

Pokiaľ my ženy nemáme sexu dostatok, paradoxne sa cítime oveľa unavenejšie, než keby sme sa mu oddávali niekoľkokrát denne. Je to tým, že pri orgazme sa do nášho tela dostáva hormón oxytocín, ktorý pôsobí ako prirodzené sedatívum. Vo výsledku to teda znamená, že trpíme nespavosťou a často sa v noci tiež budíme.

Vyzeráme staršie

Keď sa oddávame pravidelnému milovaniu, do našej pokožky a pleti sa dostáva kolagén, ktorý robí našu pokožku hebkú a mladistvú.

Trpíme kožnými problémami

Počas sexu naše telo tiež produkuje progestrogén, ktorá napomáha v boji proti akné.

Sme nervózne

A verte nám, cítia to z vás všetci okolo. Avšak nie je sa čomu diviť, žene, ktorá už dlhšiu dobu nemala pohlavný styk, chýba endorfín, ktorý ovplyvňuje to, ako sa cítime a ako vnímame okolitý svet.

Užívame tabletky proti bolesti

Akonáhle nás ženy začne bolieť napríklad hlava, okamžite siahame po tabletke, ktorá nám má od nepríjemných pocitov pomôcť. Lenže oveľa lepší a zdravší variant je sex, pretože vďaka nemu dokáže oxytocín a estrogén túto bolesť zmierniť a následne úplne odstrániť rovnako ako tabletky.

Sme častejšie choré

Počas pohlavného styku sa množstvo antivírusových protilátok v našom tele zvýši o neuveriteľných 30%, čo znamená, že sme proti bežným chorobám lepšie imúnni.

Zabúdame

Naozaj nejde o príznak starnutia, ale o signál, že vaše telo potrebuje akékoľvek intímne zblíženie. Počas sexu sa totiž okysličuje krv, ktorá sa následne dostáva do mozgu a ten môže oveľa lepšie pracovať.

Sme nespokojné samy so sebou

Tento bod v podstate súvisí so všetkými vyššie spomínanými a navyše, ktorá žena by sa necítila sebavedome a atraktívne, keby vedela, že má doma muža, ktorého nesmierne priťahuje? A práve aj to nám ženám chýba!

Uhorková strava trvá jeden týždeň a konzumujú sa len uhorky v každodennej strave. Môžete si ju dať kedykoľvek budete cítiť hlad. Uhorka je zelená zelenina, ktorá môže byť použitá aj na domáce kozmetické ošetrenie a tvárovú masku, čistenie tváre alebo akné.

Táto úžasná zelenina je dobrá pre vaše telo, pretože očisťuje organizmus, stimuluje metabolizmus a čistí črevá a tráviaci trakt.

Cucumber 1112009_640.jpg
https://pixabay.com/sk/uhorka-nápoj-zelená-1112009/

Uhorkový diétny plán na jeden deň:

1.Raňajky:
Miska uhorkového šalátu
Na tvrdo varené vajíčka

2.Desiata:
5 sliviek alebo jedno veľké jablko alebo broskyňa

3.Obed:
1 ks toastového pšeničného chleba s miskou uhorkového šalátu

Čo budete potrebovať na uhorkový šalát:

400 g uhorky, 200 ml kyslého mlieko či jogurtu podľa vlastného výberu, soľ a čerstvá cibuľa

Spôsob prípravy:

Ošúpte a nakrájajte uhorku na malé kúsky. Pridajte soľ a dobre premiešajte, až kým sa soľ úplne nerozpustí. Pridajte kyslé mlieko alebo jogurt, jemne premiešajte a pridajte cibuľu.

4.Olovrant:
Uhorkový nápoj (shake)

Čo budete potrebovať na uhorkový nápoj:

1 uhorka, 1 jablko a hrsť umytého špenátu

Spôsob prípravy: Dajte všetky ingrediencie do mixéra a pridajte trochu čerstvého zázvoru a premiešajte. Až budete hotoví, dajte do pohára a pite, kým je nápoj čerstvý.

5.Večera:
Ovocie podľa vlastného výberu (300 gr)

Salad 652503_640.jpg
https://pixabay.com/sk/šalát-uhorky-vitamíny-zdravé-kryt-652503/
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané