Rovnako ako pokožka a vlasy, aj obočie a mihalnice potrebujú po lete hýčkať

Zdieľať
Obočie a mihalnice

Trocha starostlivosti sa určite oplatí.

Obočie a mihalnice
https://www.gettyimages.com/

Domáce farbenie

Na trhu je veľa farieb na riasy aj obočie. Vyberte si takú, ktorá vám zaručí patričný efekt, a pritom bude maximálne šetrná. Oxidačné farby na obočie dodávajú farebný pigment prostredníctvom oxidantu priamo do štruktúry chĺpkov a výsledná farba je tak výraznejšia. Ďalším variantom sú vegánske farby na obočie bez oxidantov.

Farebné pigmenty v tomto prípade obalí chĺpok, obočie tak získa plnší vzhľad, a preto sú vhodné predovšetkým pre ženy s redším obočím a tiež pre tých, ktoré majú citlivú pokožku.

Vďaka šetrnému zloženiu sú tieto farby určené aj na farbenie mihalníc.

Séra pre dĺžku a hustotu

Ak máte po lete riasy krátke a polámané, vyskúšajte niektoré z rastových sér. Stavte na séra s prírodnými zložkami, najlepšie opäť vegánske, neobsahujúce hormóny alebo prostaglandíny. Vďaka nim budú vaše riasy za 8 týždňov výrazne dlhšie a hustejšie. Pri pravidelnom používaní uvidíte prvé výsledky už po 4 týždňoch.

Stylingové gély

Ďalšou možnosťou starostlivosť o riasy aj obočie sú stylingové prípravky s vyživujúcou zložkou – gély na riasy a obočie. Tie ich dlhodobo vyživujú, zvlhčujú a dodávajú im lesk. Priehľadný gél navyše zafixuje obočie do požadovaného tvaru, pri farbených rias a obočia potom chráni farbu a zabraňuje jej vyblednutiu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané