Štatisticky potvrdené 3 najviac dlhoveké znamenia. Patríte k nim?

Zdieľať
3 najviac dlhoveké znamenia
Štatisticky potvrdené 3 najviac dlhoveké znamenia. Patríte k nim? Foto: www.freepik.com

Astrológia a jej energia ovplyvňuje mnoho aspektov nášho života. Nie je preto divu, že má vplyv aj na množstvo času, ktorý na tejto planéte prežijeme. Významní svetoví astrológovia potvrdili znamenia zverokruhu, ktoré sa dožívajú najvyššieho veku. Tu sú.

Baran (21.3. – 20.4.)

Ľudia v znamení Barana sú prví vo zverokruhu, silní, divokí a odolní. Nie je preto divu, že sú prvé aj v tomto zozname najdlhšie žijúcich znamení. Sú tak húževnatí a plnia sily, že prečkajú mnoho búrlivých okamihov v priebehu života, ktoré ich ešte viac posilnia. A to vrátane zdravotných problémov. Barani všetko prekonajú a zvládnu a vyjdú z nich ešte silnejší, než predtým. Hlavným benefitom je, že dokážu vzdorovať stresu, ktorý skracuje životy všetkým ľuďom na svete.

Panna (23.8. – 22.9.)

Zrodenci v Panne sa dožívajú vysokého veku najmä vďaka svojmu zdravému životnému štýlu, ktorý precízne dodržiavajú. Panny sú organizované, starostlivé, starajúce sa o svoje fyzické a psychické zdravie a neváhajú navštevovať lekárov, a to aj keď ich stretne banálny zdravotný problém, ktorý by zvládli vyriešiť samoliečbou. Starajú sa o seba nielen vďaka správnemu stravovaniu, ale aj pohybom a primeraným odpočinkom. Ženy v Panne sa vyžívajú v kúpeľných procedúrach, často navštevujú salóny krásy.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Ľudia narodení v znamení Kozorožca dostali dlhovekosť do vienka. Ich príliš hektický život zameraný na prácu by im normálne vek skôr skracoval, ale títo šťastlivci sa už narodili s poriadne dlhou životnou líniou. Dostali pre jej zdolávanie pekne ostré rohy a pevné kopýtka. Kozorožci neúnavne stúpajú nahor, občas sa s niekým pobijú a pretlačia, ale žijú a majú stále veľa energie pokračovať ďalej. Dobre sa o seba starajú, v kalendári majú všetky možné lekárske kontroly. Mnoho z nich nikdy nefajčilo, nikdy neprepadlo závislostiam a iným slabostiam, ktoré by im skrátili život. Nepúšťajú sa do riskantných akcií, pri ktorých by sa mohli zraniť alebo nedajbože prísť o život.

Zdroj: ireceptar.cz,leadbystars.comwww.writtenbythestar.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané