Tento koreň rastliny dokáže ničiť bunky rakoviny

Zdieľať
Koreň púpavy
Koreň púpavy www.gettyimages.com

Púpavy nájdete úplne všade, sú krásne a môžete ich úžasne zúžitkovať. Kvety sú skvelé nielen na dekoráciu, ale aj na prípravu čaju, alebo púpavového medu. Jeho koreň ale môžete tiež skvele využiť pre svoje zdravie. Vedci z Regional Cancer Center v kanadskom Ontáriu prišli s úžasnými a dosť prekvapivými výsledkami. Doktorka Carolyn Hamm totiž pomocou koreňa púpavy vyliečila akútnu leukémii u jedného zo svojich pacientov.

Zázrak menom púpava

Táto malá rastlinka v sebe skrýva obrovskú silu. Vedci ju skúmajú už roky a vykonávajú na nej klinické testy na onkologických pacientoch. Výsledky zatiaľ vyzerajú sľubne. Či ju lekári budú v budúcnosti využívať, je zatiaľ vo hviezdach. Vďaka tomu zistili, že koreň tejto úžasnej byliny pomáha v boji proti leukémii a niekoľkým druhom rakovín, okrem iného rakoviny:

  • prostaty,
  • pľúc a mnoho ďalších.
Koreň púpavy
Koreň púpavy www.gettyimages.com

Čaj, ktorý môže vyliečiť zákernú chorobu

Pacientom, ktorému púpavy pomohli k zdraviu, bol aj 72letý John DiCarlo. Lekári u neho vyskúšali celý rad liečenia, ale u žiadnej sa nedočkali pozitívneho výsledku. Pacient i odborníci už boli tak zúfalí, že ho poslali domov, kde by mohol v kľude dožiť posledné dni svojho života. Dali mu len jedno odporúčanie, a to bola pravidelná konzumácia čaju z koreňa púpavy.

DiCarlo sa tohto odporúčania pevne držal. Hovoril si, že mu to môžete jedine pomôcť a inú možnosť už rovnako nemá. A stalo sa niečo úplne nečakané. Zdravotný stav muža, ktorého považovali za takmer mŕtveho, sa počas niekoľkých mesiacov začal postupne lepšiť.

Účinná likvidácia rakovinových buniek

Podľa výskumov a štúdií z posledných rokov vyplýva, že extrakt z koreňa púpavy je veľmi efektívny počas rozkladania rakovinových buniek. Rovnako tomu bolo aj v prípade DiCarla, u ktorého začal čaj fungovať už po 48 hodín od konzumácie prvej dávky. Po rozklade škodlivých buniek telo vytvorí nové a zdravé. Postupne tak nahradí všetky, alebo aspoň väčšinu z nich.

Ak máte toto ochorenie a chcete skúsiť príjemnejšiu liečbu, ako je chemoterapia, vyskúšajte púpavový čaj. Nepočítajte s tým, že je to dobrota. Nechutí vôbec dobre, ale môžete vďaka nemu pomôcť svojmu zdraviu bez negatívnych vedľajších účinkov, ktoré prináša radiácia. Poraďte sa o tejto možnosti so svojím onkológom. Uvidíte, aký prístup k tomu bude mať. A keď nič iné, tak pitie čaju z koreňa púpavy vám rozhodne neublíži.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané