Tieto ženské znamenia najhoršie znášajú zmeny po päťdesiatke. Patríte medze ne?

Zdieľať
ženské znamenia
Tieto ženské znamenia najhoršie znášajú zmeny po päťdesiatke. Patríte medze ne? Foto: www.gettyimages.com

Pre väčšinu žien je päťdesiatka zlomovým vekom v ich živote. Prichádzajú zmeny a nie každá žena sa s nimi dokáže vyrovnať. Niektoré ich znášajú lepšie, niektoré horšie. Aké znamenia zverokruhu sa so zmenami po päťdesiatke zle vyrovnávajú?

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Ženy narodené v znamení Blížencov sa v súvislosti so svojou rozdvojenou povahou nemôžu dlho zmieriť s pribúdajúcim vekom. Nemajú príliš vo zvyku rešpektovať pravidlá a zle znášajú aj prichádzajúce drobné fyzické obmedzenia. Nemôžu vystáť pomyslenie na to, že zostarnú. Z týchto dôvodov urobia čokoľvek, aby zostali mladé – nielen fyzicky, ale aj emocionálne a mentálne.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Ubiehajúce roky nerobia Škorpiónom dobre. Od určitého veku sa tieto ženy doslova zaseknú. Vôbec si nechcú pripúšťať svoj vek. Niektoré dokonca prestanú oslavovať aj svoje narodeniny. Najmä úderom päťdesiatky sa ich pocity zhoršujú. Chceli by navždy zostať mladé a plné sily, bola by to pre nich cesta, ako uniknúť životným povinnostiam. Vnútorne sa tým trápia, uzatvárajú sa do seba a nikomu sa so svojimi trápeniami nechcú zveriť. Z týchto dôvodov sa im často v tomto veku aj rozpadá manželstvo.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Ženy narodené v znamení Vodnára majú obrovský strach zo starnutia, ktoré pre nich predstavuje ťažko riešiteľný problém. Akonáhle sa ich vek blíži k magickej číslici päťdesiat, nevie, ako reagovať. Tieto ženy neznesú fakt, že už nemôžu robiť všetko, ako pred desiatimi rokmi. Často veľmi lipnú na minulosti, nedokážu si užívať prítomnosti a boja sa budúcnosti. Bohužiaľ si nedokážu nájsť zmysel života, žijú v nostalgických spomienkach a trápia sa. Ženy vo Vodnárovi majú tiež tendenciu rezignovať na svoj vzhľad, pribúdajú na váhe a vyzerajú potom oveľa staršie, než v skutočnosti sú.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelci sú dobrodruhovia a platí to aj o ženách. Tento divoký duch milujúci zážitky trochu naráža na prirodzený beh času. Ženy narodené v tomto znamení, ktorá neustále hľadá nové podnety, sa jednoducho nemôžu zmieriť s tým, že by mali svoje životné tempo trochu zvoľniť a žiť pokojnejšie. Bojí sa zostarnúť, pretože by to znamenalo prestať si užívať všetky tie napínavé dobrodružstvá. Namiesto toho, aby sa s tým vyrovnali a boli šťastné, často sa rozhodnú rezignovať na plynúci čas. Bohužiaľ to so sebou nesie problémy, väčšinou vo vzťahoch s blízkymi osobami.

Zdroj: ireceptar.cz,www.donnamoderna.comoroscopo.virgilio.it

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané