Žena odcudzila kvety z hrobu, začali sa diať podivné veci

Zdieľať
kvety

Odnášať veci z cintorínov sa skrátka nevypláca. Nieto z neho niečo ukradnúť. Problémy na seba potom nenechajú dlho čakať. Žena z tohto príbehu takým historkám neverila, kým sa aj jej neprihodilo niečo zvláštne. Jej otec zomrel už pred rokmi a ona pravidelne navštevovala jeho hrob, aby ho udržovala v perfektnom stave.

Kvety v noci presadila

Jedného dňa opäť prišla na cintorín a uvidela náhrobok, okolo ktorého rástlo množstvo nádherných kvetov. Očarili ju natoľko, že sa rozhodla ich pár z hliny vybrať a presadiť ich na hrob svojho otca. V noci sa vrátila na cintorín, aby pár kvetín aj s koreňmi vyrypla a presadila. Tej noci sa jej prvýkrát zdali podivné sny.

Vo sne sa jej zjavil úplne neznámy starší muž. Hrozil jej prstom a vyzeral nahnevane. Zobudila sa s hrôzou a studeným potom na tvári. Ten istý sen sa opakoval noc čo noc a žena sa zakaždým prebudila s hrôzou. Už ani nevedela, kedy si naposledy poriadne oddýchla. Muža postupom času začala vídať aj v bdelom stave. Napriek tomu nedokázala rozlúštiť, čo jej starý nahnevaný muž chcel oznámiť.

Muž jej vzal milovaného syna

Keď sa jednej noci prebudila, išla sa napiť. Na dvore pred domom opäť zazrela tajomného muža, ako sa k nej prihováral. Ďalší deň sa dozvedela, že jej syna odviezli do nemocnice. Bol vo vážnom stave. Tentokrát už sa jej nezdalo len o starom mužovi, ale aj o synovi, ktorého muž ťahal za ruku preč od nej. Tej noci prvýkrát rozumela jeho slovám, povedal jej, že jej vezme všetko, čo je jej drahé, pretože aj ona si privlastnila niečo, čo jej nepatrilo.

Nerozumela jeho posolstvu. Dva týždne po tejto udalosti jej syn v nemocnici zomrel. Zdrvená žena ho nechala pochovať vedľa svojho otca. Keď odchádzala z cintorína, všimla si jednu podivnú vec. Na jednom z náhrobkov uvidela fotografiu rovnakého muža, ktorý ju prenasledoval v snoch. Bol to ten hrob, z ktorého vtedy vzala tie krásne kvety. Vtedy pochopila, čo jej muž chcel povedať. Ešte tej noci kvety presadila späť, ale život jej syna už jej nič nevráti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané