Zoštíhľujúci nápoj pre tých, ktorí chcú veľa schudnúť

Zdieľať
nápoj

V tomto článku vám ponúkneme najefektívnejší zoštíhľujúci nápoj pre chudnutie, ak chcete počas krátkej doby túto nadváhu schudnúť. Čítajte a dozviete sa viac.

Vypite jeden

Zázvor je nenahraditeľným pomocníkom pri diéte. Urýchľuje spaľovanie tukov a zlepšuje trávenie, pomáha pri vylučovaní toxínov z tela a zvyšuje metabolizmus o 20%. Je tiež veľmi užitočný pri dlhodobom udržiavaní pokožky. Raz týždenne si môžete umyť tvár zázvorovým čajom a budete vyzerať mladí a svieži ako nikdy predtým.

Príprava

Nakrájajte koreň zázvoru na tenké plátky. Vložte plátky do termosky a pridajte horúcu vodu a pite ju po celý deň (kedykoľvek alebo 30 minút pred jedlom). Je to veľmi jednoduchý, ale veľmi účinný nápoj. Tento recept je odporúčaný pre tých, ktorí chcú počas krátkej doby schudnúť.

Vypite dva

Zloženie:

  • 1 citrón
  • 1 čajová lyžička strúhaného koreňa zázvoru
  • 2 litre vody
  • 1 uhorka
  • 12 listov mäty

Príprava:

Najprv olúpte a nakrájajte uhorku na tenké kúsky, potom nakrájajte limetku, citrón a zázvor na tenké plátky.  Do fľaše dajte všetky ingrediencie , pridajte mätu. Uchovávajte nápoj v chladničke a nechajte ho cez noc. Pite 2 poháre denne, najmä ráno a 30 minút pred jedlom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané